Aerosol dispenseriýaşaýyş we iş jaýlarynyň howa hilini gowulandyryp, howany awtomatiki usulda arassalap we hoşboý ys goşup bilýän enjamdyr. Howadaky dürli yslary aýryp, sterilizasiýa edip we adam bedeni üçin zyýansyz bolan içerki howanyň hoşboý ysyny yzygiderli saklap bilýär. Baharatlar tebigy ösümliklerden alynýar. Tebigy hoşboý yslar täzeleýji we ýakymly täsire eýedir. Ol hajathana, myhmanhana, ofis, duşuşyk otagy, hammam we ş.m. üçin ýakymly yslary artdyrmak üçin aerozol dolduryjysyny sepmek üçin ulanylýar.
| Haryt belgisi: | ADS01 |
| Önümiň ölçegi: | 212x90x90 mm |
| Reňk: | Ak |
| Material: | PP |
| Önümiň agramy: | 185g |
| Aralyk wagty: | 5/15/30 minut (sazlap bolýar) |
| Elektrik üpjünçiligi: | 2 x AA batareýalary (goşulmaýar) |
| Doza: | 0.1 ml |
| Gurnama: | Diwarda oturdylan, Stol üstünde |
| Gabat gelýän aerozol kuwwaty: | 300ml |
| Gabat gelýän aerozol ölçegi (B x Diametr): | Takmynan 14 x 6.5 sm |
| Ulanyş: | öý hammamy, umumy hajathana, myhmanhana, restoran we başgalar |
| Paketde bar:: | 1 x AwtomatikiAerosol dispenseri(batareýa we aerozol goşulmadyk) |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Gaplama: | 24 sany/karton, howpsuz gaplama |
| Karton ölçegi: | 50X38X22 sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 4.39/4.98 kg |
KompaniýaSabyn dispenserleriniň hil gözegçiligi prosesi
1. Çig malyň we ätiýaçlyk şaýlaryň barlagy, 100% üstünlikli
2. Önümçilik prosesiniň barlagy, 100% üstünlikli
3. Taýýar önümleriň synagy, mysal üçin, elektrik üpjünçiligi, temperatura kalibrlemesi we ölçegleri, nasos funksiýasy we ş.m., 100% üstünlikli
“Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd” kompaniýasy Hytaýyň Şençžen şäherinde ýerleşýän tejribeli önüm öndüriji bolup, öňdebaryjy önümçilik enjamlary, tejribeli ylmy-barlag we işläp çykaryş topary, 3000 metrden gowrak meýdany öz içine alýan zawody bilen işleýär, biz esasan dürli el arassalaýjy serişdeleri öndürýäris.
Sabyn dispenserlerimiz temperatura ölçeýjisi bilen ýa-da ölçeýjisi bolmazdan myhmanhana, öý, ofis, mekdep, söwda merkezi ýaly dürli ulanylyşlara eýedir we iş stolunda, diwarda ýa-da ştatiwde ýerleşdirilip bilner we CE, RoHs, FCC ýaly köp sanly patentleri we güwänamalary alyp bolýar.
Biz diňe önümleri hödürlemek bilen çäklenmän, eýsem müşderileriň isleglerine laýyklykda gysga, doly we aýratyn dizaýnlary hem hödürleýäris. Biziň professional QC toparymyz bar we ähli önümleriň iberilmezden öň AQL ölçeglerine esaslanyp barlanandygyny üpjün edýäris.
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.