"Siweiyi" awtomatiki ys püskürdijisi howanyň hilini gowulandyrmak üçin hammamda, myhmanhanada, ofisde, fermada hoşboý ysly gurşawy döretmäge kömek edip biler. Awtomatiki howa arassalaýjy dispenserlerimiz yslary awtomatiki usulda ýok edýär. Howa arassalaýjy gutusyny goýuň we hemişe arassa howadan lezzet almagyňyz üçin ys ýygylygyny sazlaň.
| Kepillik | 12 aý |
| Brend ady | OEM/ODM |
| Reňk | Ak |
| Material | PP Plastik |
| Sygymlylyk | 300 ml standart sprey gutusy. |
| Gurnamak | iş stoly, diwara oturdylan |
| elektrik üpjünçiligi | 2 sany AA batareýalary |
| Gurnama | Buraw we wintler arkaly |
| Püskürtme aralygy | 5/15/30 minut |
| iş wagty | 24 sagat |
| önümiň agramy | 0.18kg |
| Ölçeg | 210*82*92mm |
| Ulanylyşy | ofis, myhmanhana, ýaşaýyş otagy, hajathana we ş.m. |

Zehinli agzalary bolan ýaş topar hökmünde biziň umumy maksadymyz bar: iň ýokary hilli önümleri üpjün etmek we ygtybarly hyzmatlary hödürlemek. Kaýl we Tomasyň ýolbaşçylygynda biz bir maşgala ýaly jebisleşdik. Toparymyzyň ösüşine olar goldaw berdiler: Dogruçyllyk, Innowasiýa, Jogapkärçilik, Hyzmatdaşlyk.
Siweiyi-de hil gözegçiliginiň esasy aýratynlygy
Siweiyi üçin hil örän möhümdir. Ol biziň hemmetaraplaýyn güýjimizi artdyrýar. Ýokary hilli önümleri hödürlemek we müşderiler bilen özara peýdaly gatnaşyklary ýola goýmak biziň umydymyzdyr.
Biz AQL standartlaryna laýyk gelýän ýokary tehnologiýaly önümçilik enjamlaryny we proseslerini ornaşdyrýarys. Biziň ähli önümlerimiz RoHs, CE, FCC, KC we ş.m. tarapyndan sertifikatlaşdyrylan.
IQC we OQC toparlarymyz her bir önümçilik ädiminiň ýokary hil standartlaryna laýyk gelýändigine göz ýetirýärler. Çig mallardan, ätiýaçlyk şaýlardan başlap, taýýar önümlere çenli her bir proses üns bilen barlanýar. Diňe önümler barlaglardan 100% geçende, olar indiki ädime geçip bilerler.
Taýýar önümleriň synagy, mysal üçin, elektrik üpjünçiligi, temperatura kalibrlemesi we ölçegleri, nasos funksiýasy we ş.m., 100% üstünlikli
Biz barada
“Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd” kompaniýasy Hytaýyň Şençžen şäherinde ýerleşýän tejribeli önüm öndüriji bolup, öňdebaryjy önümçilik enjamlary, tejribeli ylmy-barlag we işläp çykaryş topary, 3000 metrden gowrak meýdany öz içine alýan zawody bilen işleýär, biz esasan dürli el arassalaýjy serişdeleri öndürýäris.
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.