Uly göwrüm: bu awtomatiki el arassalaýjy dispenseriň uly göwrümliligi 1200 ml bolup, dürli dezinfeksiýa suwuklyklaryny we el arassalaýjylaryny ulanmak üçin amatly, gündelik we professional ulanmak üçin amatly, öý, myhmanhanalar, hassahanalar ýa-da beýleki jemgyýetçilik ýerleri üçin ajaýyp.
Awtomatiki sensor bilen işleýär: el dezinfeksiýa enjamy el dezinfeksiýa serişdesini ýa-da spirti bulandyrmak we awtomatiki spreý dozasyny üpjün etmek üçin niýetlenendir, bu bolsa el dezinfeksiýasyny çalt we aňsat geçirmäge mümkinçilik berýär we özara hapalanmany aradan aýyrýar, iň gowy el gigiýenasyny üpjün edýär.


| Haryt belgisi: | K9 Pro Dual |
| Önümiň ölçegi: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltaž: | 5V 2A |
| Sygymlylyk: | 1200ml |
| Aralygy ölçemek: | 2-10 sm |
| Sesiň derejesi: | 1-4 derejeli sazlanyp bilner |
| Doza: | 0.1-2ml sazlanyp bilýän |
| Gurnama: | Diwarda oturdylýan, Stol üstünde goýulýan, Üç aýakly stend |
| Nasos görnüşi: | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Ölçeg aralygy: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Signal temperaturasy: | Sazlanyp bolýan |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde ýaýlym berilýär: | |
| Hytaý, Iňlis, Ispan, Ýapon, Portugal, Koreý, Nemes, Fransuz, Rus, Italýan, Arap, Tüki, Taýland, Kamboja, Indoneziýa, Bengal, Hindi, Wýetnam dilleri | |
| K9 Pro Goşa Paket: | 1 sany/reňkli gutu; 9 sany/karton |
| Bir reňkli gutuda şunlar bar: 1x dispenser, 1x damjaly tagta, 1x gollanma, 1x USB kabeli, 2x diwara berkidilýän wint. | |
| 15.5×15.5×31.5sm | |
| 49x495x35sm | |
| 9.45/11.60kg | |
| Üç aýakly paket: | 1 sany/goňur gutu; 20 sany/karton |
| 71X38X32sm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.