Uly göwrüm: bu awtomatiki el arassalaýjy dispenseriň uly göwrümliligi 1000 ml bolup, dürli dezinfeksiýa suwuklyklaryny we el arassalaýjylaryny ulanmak üçin amatly, gündelik we professional ulanmak üçin amatly, öý, myhmanhanalar, hassahanalar ýa-da beýleki jemgyýetçilik ýerleri üçin ajaýyp.
Amatly we arassaçylykly: sabyn dispenserini işe girizmek üçin eliňizi datçigiň aşagyna goýuň, sabyn dispenserine degmezden, özara infeksiýanyň öňüni netijeli alyp bilersiňiz. Ofisler, myhmanhanalar, hassahanalar, lukmançylyk edaralary, mekdepler we ş.m. ýaly jemgyýetçilik ýerleri üçin amatly.

| Haryt belgisi: | F1307 pol stendi bilen |
| Sabyn paýlaýjysynyň ölçegi: | 120x120x260 mm |
| Sabyn paýlaýjynyň reňki: | Ak |
| Sabyn paýlaýyş kuwwaty: | 1000ml |
| Sabyn paýlaýjy material: | 100% Virgin ABS Inženerçilik Plastiki |
| Sabyn paýlaýjy çüýşe: | Gaýtadan dolduryp bolýar |
| Sabyn dispenseriniň agramy: | 0.90 kg |
| Güýç bilen: | 4*C ölçegli batareýa ýa-da 110V/220V adapter |
| Pol stendi: | Tabak materialy: Toz örtükli metal Tüp materialy: Toz örtükli alýumin Stendiň esasynyň materialy: Toz örtükli polat |
| Nasos görnüşi: | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Ulanylyş dozasy: | 1-Suwuklyk nasosy: Her gezek 1 ml |
| 2-köpük nasos: Her gezek 0.8ml | |
| 3-Püskürtme Nasosy: Her gezek 0.8ml | |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Gaplama: | 1 toplum/karton |
| Karton ölçegi: | 36X34X20sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 5.6/6.2kg |
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.