Wideo
Spesifikasiýa
| Haryt belgisi: | K9 Pro Plus |
| Önümiň ölçegi: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltaž: | 5V 2A |
| Sygymlylyk: | 1200ml |
| Aralygy ölçemek: | 2-10 sm |
| Sesiň derejesi: | 1-4 derejeli sazlanyp bilner |
| Doza: | 0.1-2ml sazlanyp bilýän |
| Gurnama: | Diwarda oturdylýan, Stol üstünde goýulýan, Üç aýakly stend |
| Nasos görnüşi: | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Ölçeg aralygy: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Signal temperaturasy: | Sazlanyp bolýan |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde ýaýlym berilýär: | |
| Hytaý, Iňlis, Ispan, Ýapon, Portugal, Koreý, Nemes, Fransuz, Rus, Italýan, Arap, Tüki, Taýland, Kamboja, Indoneziýa, Bengal, Hindi, Wýetnam dilleri | |
| Gaplama: | 1 sany/reňkli gutu; 9 sany/karton |
| Reňk gutusyna aşakdakylar girýär: | Dispenser x1USB kabeli x1Manual x1Goldawly toka x1 Diwarda berkidilýän wintler x2 Damjaly tagta x1 Woronka x1 Arka gapakly tabak x1 Karton mukdary: 9 sany/karton Esasy karton ölçegi: 49x49x36 sm Agramy: 11.6 kg/karton Bellikler: batareýalar we USB adapteri gaplama goşulmadyk |
| Reňk gutusynyň ölçegi: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Karton ölçegi: | 49x495x36sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 9.45/11.60kg |
Aýratynlyklar:
1. Stol üstünde, diwarda, ştatiwde ýerleşdirip bolýar
2. 18 dili goldaýar
3. Güýç çeşmeleri: USB, 4 sany AA ýa-da 2 sany 18650 batareýa
4. Öz eýeçiligindäki patent, CE, ROHS, FCC tarapyndan tassyklanyldy
5. Köp nozul: püskürtme, damja, köpük
7. OEM we ODM elýeterli


Müşderi hyzmaty:
1. Önümlerimiz ýa-da bahamyz bilen baglanyşykly soragyňyza 24 sagadyň dowamynda jogap berler.
2. Müşderilerimize önümçilik prosesi barada maglumat bermegi dowam etdiriň we zerur bolanda hil barlagyny gurnamaga kömek ediň.
3. Bir ýyl kepillik we jogapkär satuwdan soňky hyzmat.
4. Gowy satyn alyş tejribesini üpjün etmek üçin professional satuw we inžener topary.
Hil kepilligi:
1. Her bir önümçilik prosesi biziň QC toparymyz tarapyndan barlanýar
2. Hil professional inžener tarapyndan kepillendirilýär
3.CE, FCC, ROHS sertifikatlary tassyklanyldy we öz patentlerine eýe boldy
4. Bir ýyllyk kepillik
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.