Aýratynlyklar
Awtomatiki sensor bilen işleýär: el dezinfeksiýa enjamy el dezinfeksiýa serişdesini ýa-da spirti bulandyrmak we awtomatiki spreý dozasyny üpjün etmek üçin niýetlenendir, bu bolsa el dezinfeksiýasyny çalt we aňsat geçirmäge mümkinçilik berýär we özara hapalanmany aradan aýyrýar, iň gowy el gigiýenasyny üpjün edýär.
Amatly we arassaçylykly: sabyn dispenserini işe girizmek üçin eliňizi datçigiň aşagyna goýuň, sabyn dispenserine degmezden, özara infeksiýanyň öňüni netijeli alyp bilersiňiz. Ofisler, myhmanhanalar, hassahanalar, lukmançylyk edaralary, mekdepler we ş.m. ýaly jemgyýetçilik ýerleri üçin amatly.
Spesifikasiýa
| Haryt belgisi: | F1307 |
| Önümiň ölçegi: | 120x120x260 mm |
| Reňk: | Ak |
| Sygymlylyk: | 1000ml |
| Material: | 100% Virgin ABS Inženerçilik Plastiki |
| Çüýşe: | Gaýtadan dolduryp bolýar |
| Önümiň agramy: | 0.90 kg |
| Güýç bilen: | 4 sany C ölçegli batareýalar ýa-da 110V/220V adapter * Batareýalar goşulmadyk |
| Gurnama: | Diwarda oturdylýan/pol üstünde goýulýan stend |
| Nasos görnüşi: | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Ulanylyş dozasy: | 1-Suwuklyk nasosy: Her gezek 1 ml |
| 2-köpük nasos: Her gezek 0.8ml | |
| 3-Püskürtme Nasosy: Her gezek 0.8ml | |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Gaplama: | 1 sany/goňur gutu; 15 sany/karton |
| Karton ölçegi: | 65.5X41X29sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 13.80/14.50kg |
Gaplama sanawy:
Dispenser x1
USB kabeli x1
Gollanma x1
Diwarda berkidilýän wintler x2
Destekleýji toka x 1
Bellikler: batareýalar we USB adapteri gaplama goşulmadyk
Hil kepilligi:
1. Her bir önümçilik prosesi biziň QC toparymyz tarapyndan barlanýar
2. Hil professional inžener tarapyndan kepillendirilýär
3. CE, FCC, ROHS sertifikatlary tassyklanyldy we öz eýeçiligindäki patentlere eýe
Müşderi hyzmaty
1. Önümlerimiz ýa-da bahamyz bilen baglanyşykly soragyňyza 24 sagadyň dowamynda jogap berler.
2. Müşderilerimize önümçilik prosesi barada maglumat bermegi dowam etdiriň we zerur bolanda hil barlagyny gurnamaga kömek ediň.
3. Bir ýyl kepillik we jogapkär satuwdan soňky hyzmat.
4. Gowy satyn alyş tejribesini üpjün etmek üçin professional satuw we inžener topary.
Döredilenden bäri, fabrikamyz prinsiplere eýerip, birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp çykarýar
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.