| Ölçegi | 126.2*182.2*271.5mm |
| Material | PP plastik |
| Reňk | Ak |
| Sygymlylyk | 1000ml |
| Elektrik üpjünçiligi | AA/ 18650 Batareýalar we USB Elektrik |
| Goşmak | dispenser x1 |
| USB kabeli x1 | |
| Gollanma x1 | |
| Destekleýji toka x1 | |
| Diwarda berkidilýän wintler x2 | |
| Damjaly tagta x1 | |
| Woronka x1 | |
| Arka gapakly tabak x1 | |
| Karton mukdary | 12 sany/karton |
| Esasy karton ölçegi | 57×44.5×33.5 CM |
| Agram | 12.2 kg/karton |
| Bellikler | batareýalar we USB adapteri bukja goşulmadyk |


Aýratynlyklar:
Awtomatiki sensor bilen işleýär: el dezinfeksiýa sabyn dispenseri el dezinfeksiýa serişdesi, gel ýa-da spirt üçin niýetlenendir we awtomatiki spreý dozasyny üpjün edýär, bu bolsa el dezinfeksiýasyny çalt we aňsat geçirmäge mümkinçilik berýär we özara hapalanmany aradan aýyrýar.
Köp sanly ýerleşdirişler: ony iş stoluna ýerleşdirip bolýar, şeýle hem diwara ýa-da ştatiwe goýup bolýar, bu bolsa dürli ýerlerde ulanmak üçin amatlydyr.
Batareýa bilen işleýär we gaýtadan zarýadlanýar: bu spirtli sabyn dispenseri 4 sany AA ýa-da 2 sany 18650 batareýa bilen işleýär, şeýle hem C görnüşli kabel arkaly hem zarýad berip bolýar. (Zarýad beriji adapter we batareýalar bilen enjamlaşdyrylmadyk)
Amatly we arassa: dispenseri işe girizmek üçin eliňizi datçigiň aşagyna goýuň, siz özara infeksiýanyň öňüni netijeli alyp bilersiňiz. Ol ofisler, myhmanhanalar, hassahanalar, lukmançylyk edaralary, mekdepler we ş.m. ýaly jemgyýetçilik ýerleri üçin amatly.
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.