Awtomatiki sensor bilen işleýär: el dezinfeksiýa enjamy el dezinfeksiýa serişdesini ýa-da spirti bulandyrmak we awtomatiki spreý dozasyny üpjün etmek üçin niýetlenendir, bu bolsa el dezinfeksiýasyny çalt we aňsat geçirmäge mümkinçilik berýär we el gigiýenasynyň iň gowy derejesini üpjün edýär.
Amatly we arassaçylykly: sabyn dispenserini işe girizmek üçin eliňizi datçigiň aşagyna goýuň, sabyn dispenserine degmezden, özara infeksiýanyň öňüni netijeli alyp bilersiňiz. Ofisler, myhmanhanalar, hassahanalar, lukmançylyk edaralary, mekdepler we ş.m. ýaly jemgyýetçilik ýerleri üçin amatly.
| Haryt belgisi: | Ýer astyna goýulýan DAZ-BOX |
| Önümiň ölçegi: | 410x200x120mm |
| Reňk: | Kümüş |
| Sygymlylyk: | 2500ml |
| Material: | Toz örtük bilen örtülen metal |
| Beriş wagty: | 0.2-0.5s |
| Paýlaýyş aralygy | 1,5-3 dýuým |
| Pol stendi: | Tabak materialy: Toz örtükli metal Tüp materialy: Toz örtükli alýumin Stendiň esasynyň materialy: Toz örtükli polat |
| Nasos görnüşi: | Damja/Spreý/Köpük islege görä |
| Elektrik üpjünçiligi 1: | DC Elektrik |
| Elektrik üpjünçiligi 2: | 4*C ölçegli batareýalar |
| Giňişleýin Batareýa Ömri: | >30,000 sikl |
| Sertifikat | CE, RoHS, FCC |
| Gaplama: | 1 toplum/karton |
| Karton ölçegi: | 47X36.5X39.5sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 9.5/10.35kg |




Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.