Aýratynlyklar
Awtomatiki sensor bilen işleýär: degmeýän awtomatiki sabyn dispenseri el arassalaýjy serişdesini ýa-da spirti bulandyrmak we awtomatiki spreý dozasyny üpjün etmek üçin niýetlenendir, bu bolsa elleri çalt we aňsat dezinfeksiýa etmäge mümkinçilik berýär we özara hapalanmany aradan aýyrýar, iň gowy el gigiýenasyny üpjün edýär.
Batareýa bilen işleýär: bu spirt sabuny dispenser batareýalar bilen işleýär, şeýle hem adapter arkaly işleýär. (Zarýad beriji adapter we batareýalar bilen enjamlaşdyrylmadyk)
Amatly we arassaçylykly: sabyn dispenserini işe girizmek üçin eliňizi datçigiň aşagyna goýuň, sabyn dispenserine degmezden, özara infeksiýanyň öňüni netijeli alyp bilersiňiz. Ofisler, myhmanhanalar, hassahanalar, lukmançylyk edaralary, mekdepler we ş.m. ýaly jemgyýetçilik ýerleri üçin amatly.
Spesifikasiýa
| Tehnologiki parametrler | |
| Model belgisi | F1407 |
| Batareýa | 4 x C ölçegli batareýalar ýa-da USB kabel |
| Materiallar | ýokary derejeli ABS+HDPE, gaýtadan işlenilmeýär |
| Reňk | ak, beýleki reňkleri öz islegiňize görä düzüp bolýar |
| Ölçeg | 121.7x131.5x302 mm |
| Sygymlylyk | 2500 ml |
| Önümiň agramy | 0.95 kg |
| Gaplama | 1 sany / içki gutu; 10 sany / karton |
| Karton ölçegi | 81X33X36.5sm |
| Burun görnüşleri | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Ýerleşdiriş | Diwarda oturdylýan, Stol üstünde goýulýan, Üç aýakly stend |
Öz içine alýar:
Dispenser x1
USB kabeli x1
Gollanma x1
Destekleýji toka x1
Diwarda berkidilýän wintler x2
Bellikler: batareýalar we zarýad beriji adapter gaplama goşulmadyk
Ulanyş:
“Siweiyi” awtomatiki degişmeýän sabyn dispenseri öýde, ofisde, myhmanhanada, söwda merkezinde, mekdepde, hassahanada we ş.m. el dezinfeksiýasy üçin giňden ulanylýar we şahsy we jemgyýetçilik ulanmak üçin elýeterlidir.
Müşderi hyzmaty
1. Önümlerimiz ýa-da bahamyz bilen baglanyşykly soragyňyza 24 sagadyň dowamynda jogap berler.
2. Müşderilerimize önümçilik prosesi barada maglumat bermegi dowam etdiriň we zerur bolanda hil barlagyny gurnamaga kömek ediň.
3. Bir ýyl kepillik we jogapkär satuwdan soňky hyzmat.
4. Gowy satyn alyş tejribesini üpjün etmek üçin professional satuw we inžener topary.
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.