Wideo
Spesifikasiýa
| Haryt belgisi: | DAZ-BOX |
| Önümiň ölçegi: | 410x200x120mm |
| Reňk: | Kümüş |
| Sygymlylyk: | 2500ml |
| Material: | Toz örtük bilen örtülen metal |
| Beriş wagty: | 0.2-0.5s |
| Paýlaýyş aralygy | 1,5-3 dýuým |
| Gurnama: | Stol Üsti/Diwar Üssügi/Pol Üssügi |
| Nasos görnüşi: | Damja/Spreý/Köpük islege görä |
| Elektrik üpjünçiligi 1: | DC Elektrik |
| Elektrik üpjünçiligi 2: | 4*C ölçegli batareýalar |
| Giňişleýin Batareýa Ömri: | >30,000 sikl |
| Sertifikat | CE, RoHS, FCC |
| Gaplama: | 1 sany/goňur gutu; 2 sany/karton |
| Karton ölçegi: | 45.5X25X18.5sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 2.80/3.15kg |
| Gaplama sanawy | |
| dispenser | 1 |
| USB kabeli | 1 |
| Gollanma | 1 |
| Destekleýji toka | 1 |
| Diwary berkitmek üçin wintler | 2 |

Köp soralýan soraglar
S: Sargyt bermezden öň diňe synag üçin nusgalary sargyt edip bilerismi?
A: Elbetde, nusga sargydy biziň üçin kabul ederliklidir.
S: Siz haýsy töleg usulyny kabul edýärsiňiz?
A: Standart şertler: öňünden T/T. Köp mukdarda: Görünýän ýerde L/C.
Nusga tölegleri ýaly az mukdarda: Paypal we Western Union.
S: Siz adatça harytlary nähili iberýärsiňiz? We ony eltip bermek üçin näçe wagt gerek?
A: Nusga we kiçi sargyt üçin ekspres arkaly, adatça 3-5 gün gerek bolýar. Uly sargyt üçin, gyssagly gerek bolsa, harytlary howa ýoly bilen iberip bileris. Ýük daşamagy tygşytlamak isleseňiz, olary deňiz ýoly bilen iberip bileris, barmaly ýeriňize baglylykda takmynan 30-50 gün gerek bolýar.
S: Önümiň we gaplamanyň üstünde logotipimizi ýasap bilerinmi? Nähili etmeli?
A: Ýokary çözgütli LOGO faýllaryny we talaplaryny beriň, tassyklamagyňyz üçin çyzgylary ýasarys. Tassyklamaňyzy alanyňyzdan soň, gaýtadan tassyklamagyňyz üçin 2-3 nusga ýasarys.
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.