Awtomatiki sensor bilen işleýär: el dezinfeksiýa enjamy el dezinfeksiýa serişdesini ýa-da spirti bulandyrmak we awtomatiki spreý dozasyny üpjün etmek üçin niýetlenendir, bu bolsa el dezinfeksiýasyny çalt we aňsat geçirmäge mümkinçilik berýär we el gigiýenasynyň iň gowy derejesini üpjün edýär.
Amatly we arassaçylykly: sabyn dispenserini işe girizmek üçin eliňizi datçigiň aşagyna goýuň, sabyn dispenserine degmezden, özara infeksiýanyň öňüni netijeli alyp bilersiňiz. Ofisler, myhmanhanalar, hassahanalar, lukmançylyk edaralary, mekdepler we ş.m. ýaly jemgyýetçilik ýerleri üçin amatly.


| Haryt belgisi: | F18 |
| Voltaž: | 5V 2A |
| Sygymlylyk: | 350ml |
| Aralygy ölçemek: | 2-10 sm |
| Sesiň derejesi: | 1-4 derejeli sazlanyp bilner |
| Doza: | 0.1-2ml sazlanyp bilýän |
| Gurnama: | Diwarda oturdylýan, Stol üstünde goýulýan, Üç aýakly stend |
| Nasos görnüşi: | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Ölçeg aralygy: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Iş temperaturasy: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Signal temperaturasy: | Sazlanyp bolýan (37.3-39℃) |
| Güýç bilen: | AA batareýa, 18650 batareýa, C görnüşli elektrik batareýa |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde ýaýlym berilýär: | |
| Hytaý, Iňlis, Ispan, Ýapon, Portugal, Koreý, Nemes, Fransuz, Rus, Italýan, Arap, Tüki, Taýland, Kamboja, Indoneziýa, Bengal, Hindi, Wýetnam dilleri | |
| F18 Paketi: | 1 sany/reňkli gutu; 12 sany/karton |
| Bir reňkli gutuda şunlar bar: 1x dispenser, 1x damjaly tagta, 1x gollanma, 1x USB kabeli, 2x diwara berkidilýän wint. | |
| 14x14x30sm | |
| 57×44.5×30.5sm | |
| 9.80/12.90kg | |
| Üç aýakly paket: | 1 sany/goňur gutu; 20 sany/karton |
| 71X38X32sm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.