Wideo
Spesifikasiýa
| Haryt belgisi: | DAZ08 |
| Önümiň ölçegi: | 83X107X206mm |
| Voltaž: | DC 6V |
| Sygymlylyk: | 320 ml |
| Aralygy ölçemek: | 0~45mm |
| Esasy material: | ABS |
| Gurnama: | Stol üstünde |
| Nasos görnüşi: | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Güýç bilen: | 4 sany AA batareýalary (goşulmaýar) |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| Gaplama: | 1 sany/reňkli gutu; 48 sany/karton |
| Reňk gutusynyň ölçegi: | 105X80X230mm |
| Karton ölçegi: | 47.5X49X43sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 12.20/13.50kg |
Köp soralýan soraglar
S1: Önüm arzan, hiline kepil geçilýärmi?
A1: Biziň 10 ýyldan gowrak önümçilik we satuw tejribämiz bar we ähli önümler üçin 12 aý kepillik berilýär.
S2: Sargyt bermezden öň diňe synag üçin nusgalary sargyt edip bilerismi?
A2: Elbetde, nusga sargydy biziň üçin kabul ederliklidir.
S3: Siz adatça harytlary nähili iberýärsiňiz? We ony eltip bermek üçin näçe wagt gerek?
A3: Nusga we kiçi sargyt üçin ekspres arkaly, adatça 3-5 gün gerek bolýar. Uly sargyt üçin, gyssagly gerek bolsa, harytlary howa ýoly bilen iberip bileris. Ýük daşamagy tygşytlamak isleseňiz, olary deňiz ýoly bilen iberip bileris, barmaly ýeriňize baglylykda takmynan 30-50 gün gerek bolýar.
S4: Siz OEM we ODM kabul edýärsiňizmi?
A4: Hawa, biz önümleri, etiketleri, gaplamany özleşdirip bileris.
S5: Özleşdirilen önümler üçin sargyt prosesi nähili?
A5: Önümiň aýratynlyklaryny ýa-da anyk talaplary beriň -- teklip -- teklip tassyklamasy -- töleg goýumy -- önümçilik çyzgysynyň tassyklamasy -- galyp gurallaryny ýasamak -- nusga ýasamak -- nusga tassyklamasy -- köpçülikleýin önümçilik -- eltip bermek -- satuwdan soňky hyzmat
S6: Önümiň sertifikaty barmy?
A6: Özleşdirilen däl önümleriň köpüsi sertifikatlaşdyrylan we patentlenen, şeýle hem özleşdirilen önümlere müşderiniň talaplaryna laýyklykda sertifikatlar ulanylyp bilner.
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.