“Siweiyi” awtomatiki howa hoşboý ysly dispenseri standart ölçegli, batareýa bilen işleýän dispenser bolup, aerozol spreýlerini programmalaşdyrylan aralyklarda awtomatiki usulda paýlaýar. Ol diwara poldan azyndan ýedi fut ýokarda oturdylanda has netijeli işleýär.
| Haryt belgisi: | ADS05 |
| Önümiň ölçegi: | 212x90x90 mm |
| Reňk: | Ak |
| Material: | PP |
| Önümiň agramy: | 185g |
| Aralyk wagty: | 5 / 15 / 30 minut (sazlap bolýar) |
| Elektrik üpjünçiligi: | 2 x AA batareýalary (goşulmaýar) |
| Doza: | 0.1 ml |
| Gurnama: | Diwarda oturdylan, Stol üstünde |
| Gabat gelýän aerozol kuwwaty: | 300ml |
| Gabat gelýän aerozol ölçegi (B x Diametr): | Takmynan 14 x 6.5 sm |
| Ulanyş: | öý hammamy, umumy hajathana, myhmanhana, restoran we başgalar |
| Paketde bar:: | 1 x Awtomatiki Aerozol Dispenseri (batareýa we aerozol goşulmadyk) |
| Sertifikat: | CE, ROHS |
| Gaplama: | 24 sany/karton |
| Karton ölçegi: | 50X38X22sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 4.39/4.98kg |
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.