Wideo
Aýratynlyklar:
Awtomatiki sensor bilen işleýär: el dezinfeksiýa sabyn dispenseri el dezinfeksiýa serişdäsini ýa-da spirti bulandyrmak we awtomatiki spreý dozasyny üpjün etmek üçin niýetlenendir, bu bolsa el dezinfeksiýasyny çalt we aňsat geçirmäge mümkinçilik berýär we çarpaz hapalanmany aradan aýyrýar, iň gowy el gigiýenasyny üpjün edýär.
Diwarda oturdylýan stil: diwarda oturdylýan dezinfeksiýa serişdesi dispenser stoluň ýüzüni hapaçylykdan arassalamakda gowy işleýär.
Batareýa bilen işleýär we gaýtadan zarýadlanýar: bu spirtli sabyn dispenseri batareýalar bilen işleýär, şeýle hem adapter arkaly hem zarýad berip bolýar. (Zarýad beriji adapter we batareýalar bilen enjamlaşdyrylmadyk)
Amatly we arassaçylykly: sabyn dispenserini işe girizmek üçin eliňizi datçigiň aşagyna goýuň, sabyn dispenserine degmezden, özara infeksiýanyň öňüni netijeli alyp bilersiňiz. Ofisler, myhmanhanalar, hassahanalar, lukmançylyk edaralary, mekdepler we ş.m. ýaly jemgyýetçilik ýerleri üçin amatly. Elleriň we maňlaýyň temperaturasyny şol bir wagtyň özünde ölçeýär.









| Tehnologiki parametrler | |
| Batareýa | 4 sany AA batareýa, 2 sany 18650 batareýa ýa-da USB |
| Materiallar | ýokary derejeli ABS+HDPE, gaýtadan işlenilmeýär |
| Reňk | ak, beýleki reňkleri öz islegiňize görä düzüp bolýar |
| Ölçeg | 121.7×131.5×302 mm |
| Sygymlylyk | 1200 ml |
| Takyklyk | ±0.2°C |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | 10-40°C (15°C-35°C iň gowusy) |
| Ölçeg aralygy | 0-50°C |
| Signalyň görnüşi | ýalpyldap + bip-bip “DIDIDI” |
| Burun görnüşleri | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Ýerleşdiriş | Diwarda oturdylýan, Stol üstünde goýulýan, Üç aýakly stend |
Paketde aşakdakylar bar:
Dispenser x1
USB kabeli x1
Gollanma x1
Destekleýji toka x1
Diwarda berkidilýän wintler x2
Damjaly tagta x1
Woronka x1
Arka gapakly tabak x1
Karton mukdary: 9 sany/karton
Esasy karton ölçegi: 49x49x36 sm
Agramy: 11.6 kg/karton
Bellikler: batareýalar we USB adapteri gaplama goşulmadyk
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.