Wideo
Aýratynlyklar:
Uzak aralykda temperatura ölçeýiş: içinde ýokary hilli datçik bolan K9 Pro F suwuk sabyn termometr sabyn dispenseri temperaturany 3 metre çenli gözegçilik edip bilýär, mekdep, myhmanhana, hassahana, söwda merkezi ýaly jemgyýetçilik ýerlerinde ulanmak üçin örän amatly.
Diwarda oturdylýan stil: diwarda oturdylýan awtomatiki dezinfeksiýa serişdesi stoluň ýüzüni hapaçylykdan azat we arassa saklamakda gowy işleýär.
Batareýa bilen işleýär we gaýtadan zarýadlanýar: bu spirtli sabyn dispenseri AA ýa-da 18650 batareýalary bilen işleýär, şeýle hem adapter arkaly hem işleýär. (Zarýad beriji adapter we batareýalar bilen enjamlaşdyrylmadyk).
Amatly we arassa: awtomatik sabyn dispenserini işe girizmek üçin eliňizi datçigiň aşagyna goýuň, sabyn dispenserine degmezden, özara infeksiýanyň öňüni netijeli alyp bilersiňiz. Ofisler, myhmanhanalar, hassahanalar, lukmançylyk edaralary, mekdepler we ş.m. ýaly jemgyýetçilik ýerleri üçin amatly. Elleriň we maňlaýyň temperaturasyny şol bir wagtyň özünde ölçeýär.


| Haryt belgisi: | K9 Pro F |
| Önümiň ölçegi: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltaž: | 5V 2A |
| Sygymlylyk: | 1200ml |
| Aralygy ölçemek: | 3m |
| Sesiň derejesi: | 1-4 derejeli sazlanyp bilner |
| Doza: | 0.1-2ml sazlanyp bilýän |
| Gurnama: | Diwarda oturdylýan, Stol üstünde goýulýan, Üç aýakly stend |
| Nasos görnüşi: | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Ölçeg aralygy: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Signal temperaturasy: | Sazlanyp bolýan |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde ýaýlym berilýär: | |
| Hytaý, Iňlis, Ispan, Ýapon, Portugal, Koreý, Nemes, Fransuz, Rus, Italýan, Arap, Tüki, Taýland, Kamboja, Indoneziýa, Bengal, Hindi, Wýetnam dilleri | |
| Gaplama: | 1 sany/reňkli gutu; 9 sany/karton |
| Reňk gutusyna aşakdakylar girýär: | Dispenser x1USB kabeli x1El bilen ulanylýan x1Destekleýji toka x1Diwara berkidilýän wintler x2Damjaly tagta x1Winner x1Yzky gapakly tagta x1Gutunyň sany: 9 sany/gutuEsasy karton ölçegi: 49x495x35 smAgramy: 11.6 kg/karton Bellikler: batareýalar we USB adapteri gaplama goşulmadyk |
| Reňk gutusynyň ölçegi: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Karton ölçegi: | 49x495x35sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 9.45/11.60kg |
| Haryt belgisi: | K9 Pro F |
| Önümiň ölçegi: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltaž: | 5V 2A |
| Sygymlylyk: | 1200ml |
| Aralygy ölçemek: | 3m |
| Sesiň derejesi: | 1-4 derejeli sazlanyp bilner |
| Doza: | 0.1-2ml sazlanyp bilýän |
| Gurnama: | Diwarda oturdylýan, Stol üstünde goýulýan, Üç aýakly stend |
| Nasos görnüşi: | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Ölçeg aralygy: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Signal temperaturasy: | Sazlanyp bolýan |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde ýaýlym berilýär: | |
| Hytaý, Iňlis, Ispan, Ýapon, Portugal, Koreý, Nemes, Fransuz, Rus, Italýan, Arap, Tüki, Taýland, Kamboja, Indoneziýa, Bengal, Hindi, Wýetnam dilleri | |
| Gaplama: | 1 sany/reňkli gutu; 9 sany/karton |
| Reňk gutusyna aşakdakylar girýär: | Dispenser x1USB kabeli x1El bilen ulanylýan x1Destekleýji toka x1Diwara berkidilýän wintler x2Damjaly tagta x1Winner x1Yzky gapakly tagta x1Gutunyň sany: 9 sany/gutuEsasy karton ölçegi: 49x495x35 smAgramy: 11.6 kg/karton Bellikler: batareýalar we USB adapteri gaplama goşulmadyk |
| Reňk gutusynyň ölçegi: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Karton ölçegi: | 49x495x35sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 9.45/11.60kg |
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.