Wideo
Spesifikasiýa
| Haryt belgisi: | Tuya programmasy tarapyndan Wifi bilen K9 Pro Plus |
| Önümiň ölçegi: | 121.7×131.5×302 mm |
| Voltaž: | 5V 2A |
| Sygymlylyk: | 1200ml |
| Aralygy ölçemek: | 2-10 sm |
| Sesiň derejesi: | 1-4 derejeli sazlanyp bilner |
| Doza: | 0.1-2ml sazlanyp bilýän |
| Gurnama: | Diwarda oturdylýan, Stol üstünde goýulýan, Üç aýakly stend |
| Nasos görnüşi: | Saýlama (Spreý/Damja/Köpük Nasosy) |
| Ölçeg aralygy: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Signal temperaturasy: | Sazlanyp bolýan |
| Sertifikat: | CE, ROHS, FCC |
| 18 dilde ýaýlym berilýär: | |
| Hytaý, Iňlis, Ispan, Ýapon, Portugal, Koreý, Nemes, Fransuz, Rus, Italýan, Arap, Tüki, Taýland, Kamboja, Indoneziýa, Bengal, Hindi, Wýetnam dilleri | |
| Gaplama: | 1 sany/reňkli gutu; 9 sany/karton |
| Reňk gutusyna aşakdakylar girýär: | 1 sany dispenser, 1 sany damjalaýjy tagta, 1 sany gollanma, 1 sany USB kabeli, 2 sany diwara berkidilýän wint. |
| Reňk gutusynyň ölçegi: | 15.5×15.5×31.5sm |
| Karton ölçegi: | 49x495x36sm |
| Demirgazyk-Günbatar/GW: | 9.45/11.60kg |
| Artykmaçlyklary: | |
| * Dilleri çalyşyň | * Sazlanyp bilinýän doza |
| * Sazlanyp bilinýän ses derejesi | * Temperatura ölçeg maglumatlaryny ýazyň |
| * Kuwwaty sazlamak | * Bir programma köp funksiýany dolandyryp bilýär |

Awtomatiki sensor bilen işleýän: bu el dezinfeksiýa serişdesi el dezinfeksiýa serişdesini ýa-da spirti bulandyrmak we awtomatiki spreý dozasyny üpjün etmek üçin niýetlenendir, bu bolsa el dezinfeksiýasyny çalt we aňsat geçirmäge mümkinçilik berýär we çarpaz hapalanmany aradan aýyrýar, iň gowy el gigiýenasyny üpjün edýär.
Diwara oturdylýan stil: diwara oturdylýan sabyn dispenseri stoluň ýüzüni hapaçylykdan gorap saklamakda gowy işleýär.
Batareýa bilen işleýär we gaýtadan zarýadlanýar: bu spirtli sabyn dispenser batareýalar bilen işleýär, şeýle hem adapter arkaly işleýär. (Zarýad beriji adapter we batareýalar bilen enjamlaşdyrylmadyk)
Wifi elýeterli: ony Tuya programmasy goldaýar, ony jübi telefonlaryňyzdan göçürip alyp bilersiňiz. Onuň kömegi bilen ähli funksiýalary aňsat we amatly dolandyryp bilersiňiz.
Döredilenden bäri, fabrikamyz birinji dünýä derejesindäki önümleri işläp düzýär we şu prinsiplere eýerýär
ilki bilen hil. Önümlerimiz pudakda ajaýyp abraýa we täze we köne müşderileriň arasynda gymmatly ynama eýe boldy.